O nás


Všetko pod jednou strechou


Zaoberáme sa dovozom áut z EÚ s komplexnými službami. Od ponuky, cez transport, až po prehlásenie na SK ŠPZ. Okrem toho máme 50 skladových vozidiel, ktoré sú dostupné k okamžitému odberu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť. Všetky služby

Vyhľadanie vozidla

Za roky, ktoré sa venujeme dovozu áut zo zahraničia sme si vybudovali sieť kontaktov, vďaka ktorým vieme doviezť auto podľa vašich predstáv.

Overenie vozidla

Každé auto dôkladne preverujeme, aby budúci majiteľ mal kompletné informácie o pôvode, servisoch a škodových udalostiach.

RMG Expres

Nakoľko máme vlastnú prepravnú službu, auto vieme doviezť už do pár dní, maximálne však týždeň. Samozrejmosťou je dodatočná kontrola na mieste vyzdvihnutia

Prihlásenie vozidla

Samozrejmosťou je vybavenie kompletnej administratívy s prihlásením vozidla. Ak sa nachádzate v Žiline a blízkom okolí, tak nie len na Slovenský Technický preukaz ale až na značky.

Záruka

Na pôvod vozidla, najazdené kilometre alebo to, že auto nie je založené v zahraničí v lízingu, či nebodaj v exekúcii dávame záruku s podmienkou vrátenia plnej sumy.

Financovanie

Rozumieme, že nie vždy je dostatočná finančná rezerva na pokrytie celého auta. Preto ponúkame aj rôzne možnosti financovania s top spoločnosťami na Slovenskom trhu.


Protihodnota

Pokiaľ neviete čo so starým autom, príďte k nám na obhliadku. Pokiaľ vaše auto bude spĺňať kritéria, garantujeme vám férovú ponuku.

Poistenie

Na základe úzkej spolupráce s veľkou spoločnosťou vo finančnom trhu Vám garantujeme najlepšie finančné produkty, PZP, havarijné poistenie, či GAP.

Servis

Našim zákazníkom vieme zabezpečiť servis, vrátane náhradných dielov za mierne zvýhodnené ceny.

Umývanie a tankovanie

Nemáte čas sa starať o auto? S našou službou starostlivosti o zákazníka vám vieme zabezpečiť aj tieto veci. Túto službu je možné rozšíriť aj o servis.

Komisný predaj

Nedohodli sme sa na výkupe vášho vozidla? Nevadí, vieme vám pomôcť s predajom a možno tým tak aj zrýchliť a zefektívniť tento proces. Zároveň vám opadne ďalšia starosť.

Profesionálny prístup

Či už u nás kúpite auto, alebo nie, môžeme vám zaručiť, že po celý čas jednania budeme robiť všetko na vysokej úrovni. Dlhoročné skúsenosti nás naučili, že práve to si naši zákazníci vážia najviac a preto sa vracajú.