Túžite po novom aute, no nie ste v tejto oblasti sčítaní, potrebujete pomoc, alebo na to len nemáte čas? My za Vás urobíme všetky potrebné úkony od samotného dovozu, financovania, poistenia, až po prihlásenie.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, nakoľko je našim cieľom splniť všetky Vaše požiadavky. Každé, nami dodané vozidlo, je spoľahlivo preverené a garantujeme Vám skutočnú kvalitu, za akú ste zaplatili.

Na základe úzkej spolupráce s veľkou spoločnosťou vo finančnom trhu Vám garantujeme najlepšie finančné produkty, od PZP, GAP, až po výhodné financovanie vozidla.

Financovanie vozidiel

  • 0% akontácia
  • Možnosť splácania až 8 rokov
  • Možnosť predčasného splatenia
  • AKCIA, možnosť začať splácať až 3 mesiace od podpisu zmluvy

 

Dnešná doba je ideálne prispôsobená na výhodné splácanie. Načo sa „vyhádzať“ z peňazí, keď vo finančných inštitúciách je na výber z viacerých možností financovania, ako ušitých na mieru práve pre Vás, a ušetrené financie môžete radšej investovať.Zabezpečíme Vám najvýhodnejšie financovanie už pri objednávke vozidla.

Poistenie vozidla

PZP, havarijné poistenie, alebo najvýhodnejšiepoistenie GAP(poistenie, pri ktorom Vám poisťovňa v prípade nehody vyplatí kúpnu hodnotu vozidla). To všetko Vám vieme poskytnúť bez akejkoľvek námahy navyše pri podpise kúpnopredajnej zmluvy.

 

predlžená záruka

Pri ojazdenom aute treba do budúcna počítať s možným rizikom dodatočných nákladov na opravy.Ak chcete mať istotu záruky aj pri staršom vozidle, zakúpenie predĺženej záruky je ideálny spôsob, ako svojmu autu, a tým aj sebe, dopriať ďalšie roky bezstarostnej jazdy.

Kontakty

Adresa: Rosinská cesta 8, 010 08, Žilina

Telefón: +421 908 278 122
               +421 911 404 077

Email: info@rmgcars.sk